OMOTÁVKY NA ŘIDÍTKA KOLA

Má už vaše omotávka nejlepší léta za sebou a neplní již svou funkci? Nabízíme kvalitní omotávky od předních světových výrobců CICLOVATION, DEDA ELEMENTI, ERGON, ESI GRIPS, FABRIC, FIZIK, GUEE, LIZARD SKINS, SUPACAZ a dalších. 


PODLE ČEHO VYBÍRAT OMOTÁVKU?

Od cyklistické omotávky očekáváme zajištění pevného, bezpečného úchopu. Nemělo by docházet ke klouzání rukou a také objem by měl odpovídat velikosti ruky. Na trhu je dnes k dispozici nepřeberné množství omotávek lišících se materiálem, tloušťkou, cenou, designem a užitnými vlastnostmi.

Při výběru nové omotávky na řidítka kola se zaměřte na tyto oblasti.

  • Potřebujete omotávku do mokra kdy oceníte její neklouzavý povrch, nebo do vysokých teplot, kdy se potí ruce a je žádoucí, aby omotávka absorbovala pot?
  • Gravel nebo silniční kolo? Jezdíte na kole v terénu nebo pouze na asfaltu? Jaké od omotávky očekávám tlumící vlastnosti?
  • Používáte cyklistické rukavice, nebo jezdíte bez rukavic? S rukavicemi sice z větší části odpadá potřeba absorbce (nasákavost omotávky), na druhou stranu je zapotřebí vzít do úvahy sílu omotávky (jiný bude objem úchopu v rukavicích, jiný bez rukavic). 

TYPY OMOTÁVEK

  • gelová omotávka, korková omotávka, kožená omotávka, semišová omotávka, silikonová omotávka, antivibrační omotávka tlumící, omotávka se savým povrchem, omotávka s neklouzavým povrchem

ESHOP / KATALOG - OMOTÁVKYNenašli jste co jste hledali? Poptáváte službu, značku, nebo typ a kategorii zboží, které na našich stránkách a E-shopu chybí? Máte doplňující dotaz? Potřebujete radu, nebo učinit objednávku? Nebojte se zeptat! Naší nabídku zboží a značek neustále rozšiřujeme o další položky a některé z nich nejsou prozatím na našem webu aktualizovány. Rádi vyhovíme Vašim přáním a požadavkům. Dejte nám vědět v sekci kontakt.