Duše, ventilky, bezdušový systém

DUŠE, VENTILKY, BEZDUŠOVÝ SYSTÉM


Nabízíme duše pro horská, dětská, trekingová i silniční kola. Duše na kolo v nejrůznějších dostupných průměrech a šířkách. Duše od kvalitních a prověřených značek Author, Continental, CST, Force, Hutchinson, Kenda, Maxxis, MAX1, Mitas, Pirelli, Schwalbe, Tubolito, Vittoria, aj.

Pokud jste vyznavači trendu tubeless plášťů, jistě si vyberete z naší nabídky bezdušového řešení.

K dispozici máme také doplňky jako jsou ventilky, ochranné vložky ráfků, klasické nebo tubeless pásky do ráfků nebo opravné sety a lepení pro duše značek DT Swiss, Effeto Mariposa, Ferdus, Finish Line, Force, Hutchinson, Joes, Lezyne, MilKit, Mitas, Muc-Off, M-Wave, Peatys, Pirelli, Roto, Slime, Switch Loop, Tannus Armour, Tubolight, Tufo, aj.


CYKLOSERVIS

Nemáte čas, prostory, nářadí, nevíte si rady s montáží ? Náš cyklo servis v Plzni je vám k dispozici. Nabízíme odborný servis - montáž duše na kolo, instalaci ochranné vložky, výměnu těsnícího tmelu nebo montáž tubeless systému.

ESHOP / KATALOG - DUŠE, VENTILKY, BEZDUŠOVÝ SYSTÉMNenašli jste co jste hledali? Poptáváte službu, značku, nebo typ a kategorii zboží, které na našich stránkách a E-shopu chybí? Máte doplňující dotaz? Potřebujete radu, nebo učinit objednávku? Nebojte se zeptat! Naší nabídku zboží a značek neustále rozšiřujeme o další položky a některé z nich nejsou prozatím na našem webu aktualizovány. Rádi vyhovíme Vašim přáním a požadavkům. Dejte nám vědět.