AKTUALITY 2020

AKTUALITY 2020 : VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ

Česká vláda rozhodla s účinností od 14. března o uzavření obchodů s výjimkou prodejen potravin, lékáren, drogerií, čerpacích stanic a některých dalších. Opatření trvá do odvolání.

V souladu s jejím nařízením upravujeme svoji činnost následovně :

1) PROSTŘEDKY KOMUNIKACE

  • mobilní telefon, e-mail, WhatsApp, Messenger, Hangouts, Smartsupp chat - funkční a bez omezení

2) SERVIS JÍZDNÍCH KOL

  • jízdní kola patří dle zákona mezi dopravní prostředky. Dle Usnesení vlády se na servis kol s prodejem náhradních dílů vztahuje výjimka - kola lze servisovat.
  • příjem a výdej servisu jízdních kol, elektrokol - lze domluvit telefonicky na čísle 603 80 20 20
  • objednat na servis lze také pomocí formuláře (v sekci kontakt)

3) E-SHOP

  • a) internetový obchod na stránkách www.cykloservisplzen.cz je funkční a bez omezení - odkaz na E-shop ZDE / zákazníky žádáme o volbu platby předem (převodem na účet)
  • b) v případě požadavku na větší výběr jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků než obsahuje náš e-shop, navštivte prosím tyto odkazy : JÍZDNÍ KOLA a doplňky ZDE a ELEKTROKOLA a doplňky ZDE , nebo se na možnosti objednání informujte telefonicky, e-mailem

4) DISTRIBUCE / PŘÍJEM / VÝDEJ (ZBOŽÍ A SERVISU) - POSTUP

  • SERVISNÍ MÍSTO - příjem a výdej servisu kol a elektrokol - bude probíhat ve venkovních prostorách, před vchodem (ulice) na adrese Plaská 53, Plzeň
  • VÝDEJNÍ MÍSTO pro ZBOŽÍ - výdej zboží (kola / elektrokola / cyklodoplňky) - bude probíhat ve venkovních prostorách, před vchodem (ulice) na adrese Plaská 53, Plzeň). Omezeně po předchozí domluvě je možný odvoz do místa bydliště zákazníka (platí pro Plzeň a nejbližší okolí).
  • DISTRIBUCE ZBOŽÍ - zasílání (distribuce) zboží objednaného prostřednictvím internetového obchodu na stránkách www.cykloservisplzen.cz, dále objednávek realizovaných prostřednictvím e-mailové a telefonické komunikace bude realizováno prostřednictvím dopravce (Česká pošta)

Apelujeme na zodpovědnost každého a prosíme, aby jste využívali dostupné ochranné prostředky. V případě nařízené karantény, příznaků nemoci a onemocnění žádáme, aby jste návštěvu odložili!

Děkujeme za pochopení.

AKTUALITY 2020 : SERVIS KOLA

Vyhněte se sezónnímu návalu v cykloservisu. Až se jaro zeptá, Vy budete připraveni!

SERVIS KOLA