BLATNÍKY NA KOLO

Praktickým doplňkem jízdního kola jsou cyklistické blatníky. Své uplatnění najdou při deštivém počasí, při jízdě na mokru a blátě. Dnešní blatníky jsou vyráběny především z plastu. Vynikají nízkou hmotností, bezproblémovou údržbou, dlouhou životností a odolností proti požkození.

Blatníky na kolo lze zakoupit jednak samostatně (pouze přední blatník nebo zadní blatník) a také jako sadu blatníků. Je možné je namontovat na kolo napevno pomocí vzpěr a kování. Další možností jsou takzvané rychloupínací nebo též sundavací blatníky. Ty lze v případě potřeby jednoduše a během pár vteřin z kola sejmout a opětovně nasadit.

S dobře vybranými blatníky ochráníte nejen sebe, ale také vaše kolo od nečistot.


TYPY CYKLISTICKÝCH BLATNÍKŮ

Cyklistické blatníky dělíme podle

  • kategorie - na přední blatníky na kolo, zadní blatníky na kolo, sady blatníků na kolo a blatníky na koloběžku
  • typu kola - na blatníky na dětské kolo, blatníky na horské kolo, blatníky na silniční kolo, blatníky trekové, blatníky na krosové kolo, blatníky na skládací kolo, blatníky na elektrokolo a blatníky na městské kolo
  • průměru pneumatiky - na blatníky na kolo 29", blatníky na kolo 28", blatníky na kolo 27,5", blatníky na kolo 26", blatníky na kolo 24", blatníky na kolo 20", blatníky na kolo 18", blatníky na kolo 16", blatníky na kolo 14" a blatníky na kolo 12"
  • způsobu uchycení - na rychloupínací blatníky, blatník s uchycením pod rám, blatníky na sedlovku, blatníky na lyžiny sedla a blatníky na odpruženou vidlici
  • konstrukce rámu - na blatníky na celoodpružené kolo (full), blatníky na pevné kolo

ESHOP / KATALOG - BLATNÍKY Nenašli jste co jste hledali? Poptáváte službu, značku, nebo typ a kategorii zboží, které na našich stránkách a E-shopu chybí? Máte doplňující dotaz? Potřebujete radu, nebo učinit objednávku? Nebojte se zeptat! Naší nabídku zboží a značek neustále rozšiřujeme o další položky a některé z nich nejsou prozatím na našem webu aktualizovány. Rádi vyhovíme Vašim přáním a požadavkům. Dejte nám vědět v sekci kontakt.