PŘÍDAVNÁ BALANČNÍ KOLEČKA NA DĚTSKÁ KOLA


Přídavná balanční kolečka k dětskému kolu jsou určena všem začínajícím cyklistům jako jejich tréninkový pomocník. Slouží k dodání stability při nácviku jízdy na dětském kole. Pomocná stabilizační kolečka vybíráme podle rozměru výpletu (resp. pneumatiky / ráfku) vašeho dětského kola.

Přídavná stabilizační kolečka jsou způsobilá pro všechna dětská kola s pevnou osou zadního náboje. Jsou kompatibilní s náboji typu torpédo (středový náboj se zadní protišlapnou brzdou), případně náboji s jedním volnoběžným pastorkem. Balanční kolečka se připevňují ke středu zadního kola na pevnou osu náboje s její dostatečnou délkou pro bezpečné uchycení koleček. Postranní dětská kolečka bývají vybavena fixační pojistkou proti pootočení ramen. 

TYPY BALANČNÍCH KOLEČEK


Postranní balanční kolečka můžeme rozdělit do dvou typů - na klasická a stavitelná-univerzální. Klasická balanční kolečka jsou dodávána s jedním montážním otvorem, tedy výhradně v konkrétním daném rozměru, například 12 / 14 / 16 / 18 nebo 20 palců. Stavitelná balanční kolečka, umožňují díky vícero montážním otvorům jejich vícečetné a tedy další použití. V naší nabídce se kromě těch klasických, nacházejí i stavitelná univerzální balanční kolečka se 3-mi až 5-ti montážními otvory. Například 12-14-16", dále 16-18-20" a balanční kolečka pokrývající plné spektrum rozměrů 12-14-16-18-20 palců.

ESHOP / KATALOG - BALANČNÍ KOLEČKA


Kategorie


Nenašli jste co jste hledali? Poptáváte službu, značku, nebo typ a kategorii zboží, které na našich stránkách a E-shopu chybí? Máte doplňující dotaz? Potřebujete radu, nebo učinit objednávku? Nebojte se zeptat! Naší nabídku zboží a značek neustále rozšiřujeme o další položky a některé z nich nejsou prozatím na našem webu aktualizovány. Rádi vyhovíme Vašim přáním a požadavkům. Dejte nám vědět v sekci kontakt.